Majówka z piosenkami retro #Darłówko i #Jarosławiec [23.05.2021]

Po ubiegłorocznym sukcesie projektu „Operetka na WYNOS! Szlakiem latarni morskich” Stowarzyszenie Operetka Wrocławska kontynuuje cykl prezentacji plenerowych koncertów muzycznych na placach przy latarniach morskich w Darłówku i Jarosławcu. W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym. 

W dniu 23 maja 2021 turyści i mieszkańcy nadmorskich miejscowości będą mogli wysłuchać piosenek pochodzących z dwudziestolecia międzywojennego. Znakomici wokaliści: Mariola Augustyn, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski oraz tancerze Teatru Scena Kamienica przeniosą słuchaczy w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga i J. Kiepury. Usłyszymy takie muzyczne perły i szlagiery, jak: "Powróćmy jak za dawnych lat...", "Jesienne róże", "Zimny drań", "Umówiłem się z nią na 9", "Brunetki, blondynki", "Ach śpij kochanie", "Gramofonomanka", "Na pierwszy znak", Ta mała" i wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także tańców retro! 

Terminy i lokalizacje koncertów:

23 maja 2021

- godz. 14:00 – plac przy latarni morskiej w Darłówku
- godz. 17:00 – plac przy latarni morskiej w Jarosławcu


Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.  
Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu. 

Zadanie publiczne jest sfinansowane ze środków otrzymanych
z bud
żetu Województwa Zachodniopomorskiego.


latarnie jpg 2021 INSTjpg

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=operetkawroclawska&set=a.2995255170744209