Na deptaku w Ciechocinku! [31.07.2021]

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska kontynuuje cykl prezentacji plenerowych koncertów muzycznych docierając z tematycznymi wydarzeniami do różnych zakątków Polski.

Na zakończenie lipca, zapraszamy do najsłynniejszego kurortu – Ciechocinka na wyjątkowe koncerty związane z polskimi piosenkami retro. W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się
w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym.

W dniu 31 lipca 2021 przy Tężni Solankowej (godz. 17:00) oraz Muszli koncertowej (godz. 19:00) mieszkańcy i turyści odwiedzający Ciechocinek będą mogli wysłuchać piosenek pochodzących z dwudziestolecia międzywojennego. Znakomici wokaliści: Mariola Augustyn, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski oraz tancerze Teatru Scena Kamienica przeniosą słuchaczy w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga i J. Kiepury. Usłyszymy takie muzyczne perły i szlagiery, jak: "Powróćmy jak za dawnych lat...", "Jesienne róże", "Zimny drań", "Umówiłem się z nią na 9", "Brunetki, blondynki", "Ach śpij kochanie", "Gramofonomanka", "Na pierwszy znak", Ta mała" i wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także tańców retro w wykonaniu tancerek Teatru Scena Kamienica z Wrocławia!

 

Terminy i lokalizacje koncertów:


31 lipca 2021
 

godz. 17:00 – TĘŻNIA SOLANKOWA NR 1

godz. 19:00 – MUSZLA KONCERTOWA

Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami. Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu. 

Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków budżetu
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

CIECHOCINEK INSTjpg