Operetka na WYNOS! #Jaroszewo | #Gąsawa | #Rogowo [10.09.2021]

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza na trzy plenerowe koncerty operetkowe, które odbędą się w miejscowościach Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego.

Wydarzenie odbędzie się 10 września 2021 w następujących miejscowościach:

godz. 16:30
JAROSZEWO
GRZYBEK WIEJSKI

godz. 18:00
GĄSAWA
RYNEK

godz. 19:30
ROGOWO
RYNEK

W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.
Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz
z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.

Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu. 

Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków budżetu
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

KUJ-POM INSTjpg