Operetka na WYNOS! #Opolskie [2-3.10.2021]

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza na pięć koncertów operetkowych, które odbędą się w miejscowościach Województwa Opolskiego, w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. „Operetka na WYNOS!” na Opolszczyźnie będzie jednocześnie wielkim finałem wydarzeń, które od wiosny odbywają się w całej Polsce!

2 października 2021

- godz. 17:00
GŁUBCZYCE
ŁABĘDZI STAW W PARKU MIEJSKIM
[ul. Parkowa] 

- godz. 19:00
PRUDNIK
OGRÓD PRUDNICKIEGO OŚRODKA KULTURY
I BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
[ul. Kościuszki 1A]


3 października 2021

- godz. 15:00
NAMYSŁÓW
RYNEK MIEJSKI


- godz. 17:00
BRZEG
TARAS BRZESKIEGO CENTRUM KULTURY

[ul. Mleczna 5]


- godz. 19:00
NIEMODLIN
ZAMEK KSIĄŻĘCY
[Rynek 55]


W prog

ramach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.


Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz
z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki! 

Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.


W RAZIE NIEPOGODY KONCERTY ZOSTANĄ PRZENIESIONE DO WNĘTRZ LOKALNYCH INSTYTUCJI KULTURY.
 

Zadanie współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego

OPOLSKIE INSTjpg