Operetka na WYNOS! #Powiat Kępiński [7-8.07.2021]

Zapraszamy na 6 plenerowych koncertów operetkowych w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania! 

W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym. 

W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.
Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz
z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki! 

Zapraszamy na 6 koncertów, które odbędą się w następujących lokalizacjach Powiatu Kępińskiego:

7 lipca 2021

  • godz. 16:00
BARANÓW
PAŁAC WĘŻYKÓW W MROCZENIU
[Mroczeń 140, Baranów]
  • godz. 17:30
BRALIN
TEREN ZA BUDYNKIEM OSP W BRALINIE
  • godz. 19:00
ŁĘKA OPATOWSKA
PLAC PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ

[ul. Szkolna 4]

8 lipca 2021
  • godz. 16:00
PERZÓW
TERENY REKREACYJNE PRZY GOK
[Perzów 77a]
  • godz. 17:30
RYCHTAL
KOMPLEKS BOISK PRZY HALI SPORTOWEJ
  • godz. 19:00
TRZCINICA
PLAC PRZED GMINNĄ BILBIOTEKĄ PUBLICZNĄ
[ul. Szkolna 2]


Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.
Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu. 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Powiatu Kępińskiego.

KPISKI INST 2jpg