Operetka na WYNOS! #Powiat Ostrołęcki [23.06.2021]

Zapraszamy na 3 plenerowe koncerty operetkowe w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska – sopran, Tomasz Maleszewski – tenor, Damian Domalewski – wokal) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania! 

W obliczu trwającej ogólnoświatowej pandemii działania tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla koncertów odbywających się w placówkach kulturalnych, a poprzez przystępność odbioru każda zainteresowana osoba może bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu muzycznym. 

W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, a także czardaszy, walców i foxtrottów.

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz
z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki! 

Zapraszamy na 3 koncerty, które odbędą się w następujących miejscowościach Powiatu Ostrołęckiego:


23 czerwca 2021

godz. 16:00
LELIS
Plac przy Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu [ul. Szkolna 48]

godz. 17:30
OLSZEWO-BORKI
Plac przy budynku Szkoły Podstawowej [ul. Dojazdowa 14A]

godz. 19:00
CZERWIN
Plac przy Gminnym Ośrodku Kultury [ul. Szkolna 1]

Wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.  Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Powiatu Ostrołęckiego

OSTROKA  INSTjpg