Operetka na WYNOS! #Starogard Gdański [26.08.2021]

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza na dwa plenerowe koncerty operetkowew brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanychz lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego.

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2021 w następujących lokalizacjach Starogardu Gdańskiego: 

godz. 17:00
PLAC PRZY TĘŻNI SOLANKOWEJ – PARK MIEJSKI

godz. 19:00
RYNEK MIEJSKI

W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.

Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu. 

Zadanie publiczne zostało sfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Starogard Gdański

STAROGARD GDASKI INSTjpg