Operetka na WYNOS! #Ustka [26.06.2021]

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza na plenerowy koncert operetkowy
w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanychz lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego.

UWAGA! ZMIANA TERMINU WYDARZENIA! 

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2021 o godz. 12:30 na placu przy Latarni Morskiej w Ustce.

Wstęp na koncert jest wolny! 

W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.
Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami.

Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu. W przypadku nadzwyczajnych warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się w nowym terminie! 

Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków Powiatu Słupskiego.

POWIAT SUPSKI INSTjpg